1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Kirjutuslaud NOBLE

Kirjutuslaud NOBLE

499.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Noble sarja kirjutuslaual on kaval küljeruum, millel saad hoida kas printerit, natuke rohelust taimede näol või oma nurruvat kassi, kellele meeldib vaadata kuidas sa tööd teed.

Muud omadused on täpselt sama head kui teistel Noble sarja esemetel. Kõrge kvaliteediga tammespooniga kasevineer, plate ja sahtlipaneel kaetud eriti vastupidava HPLiga (kõrgsurvelaminaat) vineeril – valge (RAL 9003) või helehall (RAL 7042) või Forbo linoleumiga – naturaalse ja vastupidava materjaliga. Metalljalad annavad lauale elegantse joone. Noble sarja kirjutuslaud on koht, mille taga istudes teha teoks oma professionaalsed ambitsioonid ja unistused.

Peidetud vaikseltsulguvad sahtlisiinid. Metallist pulbervärvitud hair-pin jalad, toon Antrasiit. Sahtli sisemõõdud on 48×64 cm, sisekõrgus 5cm. Kirjutuslaud Noble on juba kokku pandud, kodus tuleb vaid jalad külge kruvida.

Kollektsioon NOBLE pääses Eesti disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

Kirjutuslauaga Noble saad tutvuda Tallinnas Solarises Eesti disaini majas.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Pascal, Switzerland

    Thanks for the speedy delivery and the customisation, everything looks great!

  2. Soffien, Norway

    We have received the product and are truly happy with it. Great design and quality.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.