1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut mustriga 4×2

Kummut mustriga 4×2

599.00 
Puhasta

Paljud seda ei tea, aga tegelikult on kummuti ilule siiski teatavad piirangud. Näiteks ei ole sellest kummutist ilusamad enam lubatud. Näed ju isegi! Mõistatuslike uste mustrite taha oskad näha ainult Sina.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud Pebble Grey tooni. Ustel on muster sisse graveeritud. Push-uksehinged, mis avanevad ja sulguvad vajutusega. Uste taga 4 riiulit laiusega 67 cm.

Laius: 70 cm
Sügavus: 50 cm
Kõrgus: 149 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut mustriga 4×2”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü