1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut NOBLE 3 sahtliga

Kummut NOBLE 3 sahtliga

559.00799.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kummutid on uus must! Sa ei kujuta ette kuidas Sa suutsid elada ilma kummutita, kuni omale koju ühe muretsed. Noble sarja kummut mahutab kõik mis vaja ja teeb Su toa laialivedelevatest asjadest puhtaks.

Samal ajal näeb see stiilne välja ja viib Su kodu esteetiliselt uutesse kõrgustesse. Nagu teised Noble sarja tooted on see tehtud tammespooniga kasevineerist või kasevineerist ning on vaiksete lükandustega.

3 mahukat sahtlit käivad peidetud ja vaiksete sahtlisiinidega. All tugevad metallist mustad jalad kõrgusega 17 cm. Noble kummuti juures ei ole tõesti ainsamatki asja, mis ei võiks meeldida! Mõlemal pool sahtleid on muudetava kõrgusega vaheriiulid, laiusega 47 cm (2m laiusel versioonil 64 cm), sügavusega 38 cm. Sisemine kõrgus 41 cm.

Lükanduste taga reguleeritava kõrgusega vaheriiulid. Vaikseltsulguvad peidetud sahtlisiinid, lükanduksed Häfele rullikutel.

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

Kummutiga NOBLE saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Margot, Estonia

    I wanted to thank you once again for the beautiful chest of drawers and super service. Thank you!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.