Kõik meie tooted on valmistatud kvaliteetsest kasevineerist, õlivahatatud. Uksehinged ja sahtlisiinid on vaikseltsulguvad.

Kasutame Osmo ja Treatex toonvahasid, mille tootmisel kasutatakse tööstuse kõige uuenduslikumaid võtteid, et tagada puidu parim võimalik töötlus. Tegemist on professionaalse, samas kasutaja- ning keskkonnasõbraliku loodusliku vahaga, mis sobib kõikidele siseruumides asuvatele puitpindadele. 


Vaha põhineb looduslikel toormaterjalidel ning see laseb puidul „hingata“, puit säilitab oma loomuliku ilu. Õlivahaga töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav, vett ja mustust hülgav. Pind talub veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke. Mustuse saab eemaldada jäljetult. Lihtsalt puhastage ja töödelge pind uuesti õlivahaga. Ei ole vaja lihvida ega vana õlivaha eemaldada.

Koostises looduslikud taimeõlid ja vahad (jojoba, linaseemne ja päevalille õli, mesilasvaha, condelilla ja carnaubavaha), ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Toode ei vaja ohtlike ainete klassifikatsiooni ning on füsioloogiliselt ohutu – sobilik ka mänguasjade viimistlemiseks.