1. Esileht
  2. /
  3. Aksessuaarid
  4. /
  5. Nupp-nagid RIINA

Nupp-nagid RIINA

89.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Riinad sobivad hästi sahtlite ja kappide nuppudeks aga ka moodsateks nagideks. Nupp-nagisid on kolmes suuruses. L-suurus on efektselt ilmatusuur (läbimõõt 14 cm), aga valikus ka tagasihoidlikumad M- (D 10 cm) ja S-suuruses (D 7 cm) mummud.

Nupp-nagid on valmistatud tammepuidust, mis pärineb põrandatööstuse jääkidest. See on puit, mis muuljuhul läheks ahjukütteks. Disainerid aga päästavad puidu ja annavad sellele uue kasutusvõimaluse nuppude või nagidena.

Riinadel on komplektis 3 nagi kõik eri suurustes – S,  M ja L, kaasas on ka kinnituskruvid. Paigaldamiseks on vaja vaid tüüblit, mis sobitub vastava seinamaterjaliga. Tooted on viimistletud naturaalse puiduõliga.

Disainerid: Liis Tippel ja Katrin Girin

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nupp-nagid RIINA”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.