1. Esileht
  2. /
  3. Riidekapid
  4. /
  5. Riidekapp BOXY

Riidekapp BOXY

799.00 

Boxy riidekapp käib sinu riietega väärikalt ümber. Ta on justkui kaasaegne isiklik toapoiss, kes hoolitseb, et sinu ülikonnal poleks tolmukübemeid ega ükski kleit ei oleks kortsus.

Boxy on piisavalt ruumikas ent samas piisavalt rafineeritud, jäädes magamistoas teiseks viiuliks ruumi lämmatamata.

Uste ja sahtlite servad suure faasiga. Kapi sees on stange ja vaheriiulid, millede asetust saad ise soovi korral muuta. Kas üks kõrge riiul, mille kõrvale saad pikad kleidid riputada. Või 2 madalat riiulit, et ülesse stangele ilusaid pluuse riputada.

Valmistatud tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged ja sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineeril, mis peab hästi vastu võimalikule paindumisele, lisaks on uste sees Häfele metallvardad samuti paindumise vastu. All tugevad metalljalad, pulbervärvitud antratsiit tooni RAL 7016.

Laius: 90 cm
Sügavus: 60 cm
Kõrgus: 170 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riidekapp BOXY”

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü