1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul CRISS-CROSS väike

Riiul CRISS-CROSS väike

399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Ahvatlevalt mänguline ja avatud meelega! Riiul, mis on valmis Sinu saladusi kandma. Kõik on näha, kuid vaid Sina tead, kus miski asub. Selle pusleriiuliga annad oma kodule särtsakust ja paned külalised õhku ahmima.

Väikeses komplektis on 4 kuue tapiga (pikkus 146 cm), 4 nelja tapiga (97 cm), 2 kolme tapiga (72 cm) ning 2 kahe tapiga detaili (48 cm) ehk kokku 12 osa. Ning kõiki komplekte saad ka omavahel kombineerida. Tappide vahe on 25 cm, riiuli sügavus 24 cm.

Valmistatud kasevineerist, 12mm valge melamiinkattega filmivineer. Tegemist on ka väga keskkonnasõbraliku riiuliga – jääkideks jääb vaid veidi vineeripuru. Riiul tuleb stabiilsuse huvides seina külge kinnitada, selleks on kaasas väikesed metallnurgad.

Riiul Criss-Cross on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2018 nominent. Riiuliga saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Riiul nädalaga kätte!

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Elisa, Switzerland

    Everything arrived on Monday and we are still building it. But I thought of writing to thank you, and thank Radis, for everything. The pieces are great and I would have never been able to access this collection without your constance and patience. You really were amazing, and this is making my daily living a dream now. I hope we can continue to work in the future.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.