1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Riiul-kummut NOBLE

Riiul-kummut NOBLE

699.00 
Puhasta

See kubismist inspireeritud riiul-kummut on justkui teisest ajastust. Kuus ust ja vahepealsed väikesed riiuliruumi osad annavad sellele värske välimuse ja panevad tavalisest kummutist eristuma.

Kummut on valmistatud kvaliteetsest tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud. Nurkade puhul on kasutatud eerung-nurkade lahendust (45 kraadise nurga all kokku pandud).

Uksed on aga kaetud Koskisen CPLiga, mis on väga vastupidav materjal. All tugevad metalljalad. See kõik teeb kummutist kõrge kvaliteediga ning funktsionaalse mööblieseme.

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

Laius: 147 cm
Sügavus: 40 cm
Kõrgus: 162 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul-kummut NOBLE”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü