1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul TOWER

Riiul TOWER

499.00699.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

TOWER riiul on julge ruumisäästlik lahendus kõigile kes hindavad avaraid ja õhulisi interjööre.

Riiulit saab vastavalt soovile laiusse ehitada vaheriiuleid ja kappe lisades. Sel viisil saab asju hoiustada riiulitel eksponeerides või kapiuste taga peidus. See jätab toas rohkem ruumi pilkupüüdvale diivanile või lauakesele. Tower riiul on võtmeelement moodsa interjööri saavutamiseks.

Vaheriiulite laius 48,5cm, kappide laius 35,5cm. Kapi siselaius 32,5cm, sisekõrgus 69cm, sees muudetava kõrgusega vaheriiulid.

Valmistatud valgest filmivineerist, vaheriiulid ja kapiuksed tammespooniga kasevineer, õlivahatatud. Uksehinged vaikselt sulguvad.

Saadaval kahes laiuses:

  • väike 120 cm (2 kapi- ja 1 riiulivahe)
  • keskmine 204 cm (3 kapi- ja 2 riiulivahe)

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Ivar, Estonia

    The shelf cabinet is high quality and nice, thank you!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.