1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Riiulitega kapp BOXY

Riiulitega kapp BOXY

999.00 

Mahukas Boxy riiulitega kapp on justkui kaasaegne isiklik toapoiss, kes hoolitseb, et sinu riided või dokumendimapid oleksid riiulitel õiges kohas.

Boxy on piisavalt ruumikas ent samas piisavalt rafineeritud, jäädes magamistoas või kontoris teiseks viiuliks ruumi lämmatamata.

Nelja ukse servad on suure faasiga, sama järgib käepide. Kapi sees on 6 ühtlaste vahedega tugevat vaheriiuli kõrgusega 35 cm. Soovi korral võid need täis laduda pere riided või ettevõtte kontorimappe.

Valmistatud Koskisen valgest CPList vineeril. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged.

Laius: 90 cm
Sügavus: 50 cm
Kõrgus: 230 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiulitega kapp BOXY”

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü