1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Sahtel-kummut BOXY

Sahtel-kummut BOXY

459.00 499.00 
Puhasta

Sa ei laseks ju ükskõik keda oma magamistuppa? Samamoodi ei peaks sa oma kõige armastatumas ruumis leppima ükskõik millise mööbliga.

BOXY sahtel-kummut on ideaalne mööbliese mitmete erinevate sisekujundusstiiliga magamistubadesse. Peened metalljalad muudavad selle alt koristamise lihtsaks ning kolm ruumikat sahtlit mahutavad kõike alates sokkidest ja aluspesust kuni suuremate riideesemeteni.

BOXY 3 mahuka sahtliga kummuti abil on su magamistuba kaunis ja korras. Selle stiilne disain aga muudab interjööri ajatuks, samas kaasaaegseks.

Valmistatud õlivahatatud kasevineerist, ka tammespooniga ja Koskisen CPLiga vineeril. Vaikseltsulguvad peidetud sahtlisiinid. Antrasiitvärvi metalljalad kõrgusega 20 cm. Sahtlite sisemõõdud 43x81cm, sahtliääre kõrgus 16 cm. Sahtel-kummut tuleb läbi tagaseina kinnitada toa seina külge.

Laius: 90 cm
Sügavus: 48 cm
Kõrgus: 84 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sahtel-kummut BOXY”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü