1. Esileht
  2. /
  3. Voodid
  4. /
  5. Sahtlikastidega voodi Muster

Sahtlikastidega voodi Muster

499.00 759.00 
Puhasta

Mis on parim mitteametlik unerohi? Täpselt välja arvestatud võnked, mis kaunistavad Sinu voodi peatsit ja öökappe. Lõõgastu mõnuga! Hüpnotiseerivad jooned häälestavad Su une lainele.

Voodi laius on valitud madratsi laius + 4 cm.

Valmistatud 18mm lamineeritud kasevineerist, küljed õlivahatatud Light Oak õlivahaga. Voodi all kolm sahtlikastid tugevatel ratastel, sügavusega 70 cm. Voodikaste saab kasutada mõlemal pool voodit. Sisaldab ka vineerist voodipõhjasid.

Laius:
Sügavus: 86 cm, voodiserva kõrgus 40 cm
Kõrgus: 206 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sahtlikastidega voodi Muster”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü