1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Sahtlite ja 2 uksega kummut BOXY

Sahtlite ja 2 uksega kummut BOXY

499.00559.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

BOXY kummut on justkui väike ime. Vaatamata oma mõõdukale suurusele, mahutab ta kõik elutoas olevad pisiasjad.

Korras ruum on rahulik ja ilus, kuid liigsed asjad pindadel võivad seda esteetikat lihtsasti rikkuda. Telekapuldid, raamatud, ajakirjad, snäkid ja arvutilaadija – kui sa kõik nad silma alt ära paned, tundub tuba suurem ja väljapeetum. Kahe ukse ja kolme sahtliga BOXY on piisavalt ruumikas. Juuksenõela stiilis jalad annavad talle aga viisaka ja peene mulje.

Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga, õlivahatatud, vaikseltsulguvad uksehinged ja sahtlisiinid. Antrasiitvärvi metalljalad kõrgusega 20 cm. Kahe ukse taga on ka muudetava kõrgusega vaheriiulid.

Kummutiga BOXY saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sahtlite ja 2 uksega kummut BOXY”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.