1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Söögilaud MAN

Söögilaud MAN

399.00659.00

Lihtne kokkupanek

Puhasta

Telli tooninäidis

MAN söögilaud on valmis maailmamuutvateks õhtusöögivestlusteks, gurmeetoiduks ja ka õnnelikeks pühapäevahommikuteks perega. Valmistatud on see laud kõrgema kvaliteediga vineerist ja kaetud siidjasmati kõrgsurvelaminaadiga või tammespooniga, mis annab soojuse ja vastupidavuse.

Elegantne pealispind näeb igas interjööris väärikas välja. Saadaval nii ümara kui ovaalsena. MAN söögilauast saab sinu kodu uus
süda, mille ümber istudes lood lähedastega koos uusi mälestusi aastateks.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Söögilaud MAN”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.