1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Ümmargune söögilaud VISTA

Ümmargune söögilaud VISTA

499.00559.00

Lihtne kokkupanek

Puhasta

Telli tooninäidis

Vista laua musti antratsiitjalgu komplimenteerib heledas toonis lauaplaat. Jalad on justkui raagus puud piimja novembrikuise taeva taustal. Koos moodustavad nad täiuslikult värvide mängu.

Vista on hea täiendus elutuppa kuid seda saab hõlpsasti sobitada ka kontoriruumidesse. Tammevineer või siidjas matt HPL plaat teevad selle sobilikuks nii külmemates kui ka soojemates toonides interjööridesse.

Lauaplate eriti tugev kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril või tammespoon vineeril. Tugevad metalljalad, pulbervärvitud musta värviga RAL9005.

Ümmarguse söögilauaga VISTA saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Liina, Estonia

    I got the table yesterday and it’s very, very beautiful 🙂 I am very grateful to you.

  2. Vilve, Estonia

    We are very pleased with your Vista dining table.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü