Eestimaine disain teie teenistuses

Loodud kestma

Meil on üle kümne aasta pikkune tootmiskogemus ja peame kinni lihtsast lubadusest: disainida ja valmistada kvaliteetset mööblit, mis vastab teie vajadustele täna ja ka tulevikus. 

Missioon ja visioon

Radis avardab puhast ruumi sinu ümber. Kasutame selleks läbimõeldud disaini ja looduslikult tervislikke materjale. Radis soovib olla suure südame ja väikese ökoloogilise jalajäljega suunanäitaja.

Loodussõbralikud materjalid ja jäätmevaba mõtteviis

Meie materjalid on sõbralikud nii looduse kui inimese vastu. Hoiame loodust ja väldime tootmisel jääkide teket. Meie mööbel on valmistatud kasevineerist, mis on naturaalne ja tagasihoidlik, kuid vastupidav materjal. Viimistlemisel kasutame ökoloogiliselt puhast õlivaha.

Oleme metsapositiivsed

Keskkond ja loodus on meie suurim vara. Selle säästmine ja hoidmine peaks peegelduma igas meie tarbimisotsuses.

Olemaks oma tegutsemises kliimaneutraalne teeb Radis koostööd Make it Neutral algatusega. See tähendab, et iga müüdud toote pealt istutame ühe puu. Sinule on see täiesti tasuta.

Hoiame koos meie kõige kallimat ühist vara – loodust. Täna, homme ja alati.

Materjalid & hooldus

Kasevineer

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame valget Koskisen kõrgsurvelaminaadiga (HPL) kaetud vineeri, mis on eriti tugev ja vastupidav. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdi tase viidud miinimumini), samuti FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda. Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Naturaalsed õlivahad

Viimistlemisel kasutame ökoloogiliselt puhast õlivaha. Kasutame Saksa Osmo toonitud vahasid, mille tootmiseks kasutatakse tipptasemel tootmismeetodeid. Need tagavad teie mööbli parima võimaliku kaitse, on keskkonnasõbralikud ja sobivad kõigile sisepuitpindadele. Vaha on valmistatud looduslikest koostisosadest, mis laseb puidul hingata ja säilitada selle loomulikku ilu.

Õlivahaga töödeldud pinnad on eriti tugevad ja vastupidavad, tõrjudes samal ajal vett ja mustust. Vaha koosneb looduslikest taimeõlidest ja vahadest, nagu päevalilleõli, sojaoa õli, takjaõli, liinaseemneõli, karnauba- ja kandelilla vaha. See ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid, mis tähendab, et see on füsioloogiliselt ohutu ja seda saab kasutada isegi mänguasjade töötlemisel.

RADIS PLYWOOD OILWAX OPTIONS

Puhastamine

Puidust pinda tuleks puhastada ainult niiske lapiga puusüve suunas ja kuivatada kohe pärast seda ebemevaba lapiga. Puidutooni muutumise vältimiseks tuleb mahavalgunud vedelikud kiiresti eemaldada. Ärge kasutage mööblilakki. Ja ärge asetage mööblile kuumi esemeid, kuna see võib põhjustada värvimuutusi.

Kui pinnale jäävad veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahla, piima ja muude vedelike plekid, saab need jäljetult eemaldada. Kui peaks olema vaja pinna noorendamist, saab seda hõlpsasti pinna puhastamise ja õlivahaga taandamise teel.

Väljastatud sertifikaadid

Meie materjalid on sõbralikud nii looduse kui inimese vastu. Hoiame loodust ja väldime tootmisel jääkide teket. Meie mööbel on valmistatud kasevineerist, mis on naturaalne ja tagasihoidlik, kuid vastupidav materjal. Viimistlemisel kasutame ökoloogiliselt puhast õlivaha.

Osmo õlivahade FSC sertifikaat

Koskisen vineeri CARB2 sertifikaat

Koskisen vineeri FSC sertifikaat

Makeitneutral partnerluse sertifikaat