Tere Berliini disaininädal!

Disainiseisundi perspektiiv BNDNWK-s. Berliinis Alhambras toimus veel üks kõrgema eesmärgiga üritus, mis ühendas disainereid, kultuuriasutusi, ettevõtteid ja teadusasutusi. Radis Furniture’i stend keskendus oma praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele.

Radis Furniture at Berlin Design Week BNDNWK Alhambra Radis Furniture at Berlin Design Week BNDNWK Alhambra

Radis Furniture tooted BNDNWK 2022. ©​ Radis Furniture

Berliini zeitgeist peegeldab Radis Furniture’i uusimaid mõjutusi koos kummutiga ROMB ja NOBLE TV-aluse uue lahendusega. Berliini südames, Alhambras, aadressil Kurfürstendamm 68, suurendas Radis Furniture’i kureeritud ruum selle piirkonna vaatenurka. Soovime veel kord tänada kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

Radis Furniture at Berlin Design Week BNDNWK Alhambra Radis Furniture at Berlin Design Week BNDNWK Alhambra

Radis Berliini disaininädalal BNDNWK Alhambra. ©​ Radis Furniture

Igal kevadel esitleb BNDNWK uusimaid disainitrende ja lähenemisi, mis võimaldavad kujundada tulevikku ja valmistuda selleks. 11 päeva jooksul korraldatakse üle linna näitusi, kõnelusi, esitlusi, osalusprojekte ja võrgustike loomise üritusi. Nendel üritustel on võimalus oma töid esitleda riiklikel ja rahvusvahelistel disaineritel, kultuuriasutustel, ettevõtetel ja teadusasutustel. Keskendutakse praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele.

Radis Furniture at Berlin Design Week BNDNWK Alhambra. ©​ Radis Furniture

Radis Furniture kummut ROMB ja TV-alus NOBLE Berliini disaininädalal BNDNWK Alhambra. ©​ Radis Furniture

Share