1. Esileht
  2. /
  3. Aksessuaarid
  4. /
  5. Tooninäidised

Tooninäidised

5.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Soovime, et iga Radise toode tooks Sinu koju rõõmu ning sobiks interjööri kui valatult. Teame, et teinekord võib olla keerukas otsustada, milline oleks just see õige toon. Et valikut lihtsustada, saad nüüd tellida tootenäidiste komplekti. Sellest leiad seitse erinevat meie valikus olevat viimistlust. Näidised annavad Sulle ka võimaluse materjale ka oma käega katsuda.

Loodame, et tootenäidised aitavad Sul astuda sammu lähemale oma ideaalse kodu loomisele.

 

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tooninäidised”

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.