1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Kirjutuslaud VISTA

Kirjutuslaud VISTA

459.00499.00

Lihtne kokkupanek

Puhasta

Telli tooninäidis

Vista kirjutuslaua musti antratsiitjalgu komplimenteerib heledas toonis lauaplaat. Jalad on justkui raagus puud piimja novembrikuise taeva taustal. Koos moodustavad nad täiuslikult värvide mängu.

Vistal on mahukas sahtel kõigi sinu dokumentide jaoks ning lauaplaadil riiul, kuhu on hea paigutada pliiatsitops, lõhnaküünal või väike kõlar hea töömeeleolu hoidmiseks. Arvuti, lambi ja teiste seadmete juhtmed saad suunata selleks mõeldud lauaplate klapi alla, kuhu saad peita ka laadijad ja pikendusjuhtme. Laua puhas vorm ja kohanduvus teevad sellest kõigi kodukontorite kuninga.

Lauaplateks siidjasmatt eriti tugev kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril, riiul ja juhtmeklapp tammespoon vineeril. Soovi korral lauaplaat ja sahtlipaneel ka Forbo oliivi linoleumiga. Tugevad metalljalad, pulbervärvitud antratsiit RAL7016. Mahuka lauasahtli sisemine laius 60cm, sügavus 40 cm, kõrgus 8cm. Sahtlil on vaikseltsulguvad siinid. Lauapealse riiuli laius on 90 cm, sügavus 12cm.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kirjutuslaud VISTA”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü