1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut-riiul BOXY

Kummut-riiul BOXY

699.00799.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

BOXY kummut-riiul on justkui värske briis kummutite maailmas. Unikaalne disain paigutab ustega riiulid keskmesse jättes avatud riiulid neid ümbritsema. See loob meeldejääva visuaalse koosluse ning teeb kummuti praktiliseks kui ka kauniks. Juuksenõela stiilis jalad lisavad veelgi õhulisust ja kergust. BOXY kummut mahutab palju, mõjumata kohmaka ja raskena. Sinu uus lemmik, mida saad kasutada ka ruumieraldajana!

Valmistatud kasevineerist, ka CPL ja tammespooniga, õlivahatatud, vaikseltsulguvad uksehinged. Push2open uksed, mis avanevad peale vajutades. Mustad metalljalad kõrgusega 17 cm. Nelja ukse taga on ka muudetava kõrgusega vaheriiulid.

Kummut-riiuliga BOXY saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Eero, Finland

    The furniture arrived intact and are now assembled at our home.

    Thank you for your service and great furniture.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.