1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Laste kirjutuslaud riiuliga

Laste kirjutuslaud riiuliga

499.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Mängumeelne kirjutuslaud kus neli sahtlit ja vaheriiul ning teisel pool lauda veel suur riiul raamatute ja muu nähtava jaoks. Nii tublile koolilapsele kui ka mõnusasse kontorisse.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud – valge Osmo, sahtlid Pebble Grey ja kollane õlivaha. Vaikseltsulguvad sahtlisiinid. Kirjutuslaua laius 148 cm, sügavus 60 cm, kõrgus 75 cm. Riiuli kõrgus 160 cm, laius 24 cm. Soovi korral saab paigaldada ka peegelpildis.

Sahtliboks on juba kokku pandud, kodus tuleb vaid riiul ja lauaplate külge asetada.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Laste kirjutuslaud riiuliga”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.