1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. Lükandustega TV-alus HUH

Lükandustega TV-alus HUH

359.00399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Tugeva kondiga „elukaaslane“, kes kannatab mängleva kergusega välja suure teleri ja suured emotsioonid. Väiksed elektroonikavidinad saad peita lükanduste taha.  Lükanduksed avanevad mõlemale poole ning lasevad tehnikat puldiga juhtida. Tagaseinas juhtmevahe.

Valmistatud kvaliteetsest kasevineerist, õlivahatatud. Lükanduksed mustaks peitsitud või valge Osmo õlivahaga viimistletud.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

TV-alusega saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lükandustega TV-alus HUH”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.