1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Ovaalne diivanilaud NAM

Ovaalne diivanilaud NAM

199.00259.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Põneva ovaalse kujuga diivanilaud on hea kaaslane ägedale diivanile.

Ristkülikukujulise diivanilaua mõõdud on 50×120 cm, kõrgus 51 cm. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, ka tammespooni või kõrgsurvelaminaadiga (HPL) , jalad kasepuidust õlivahatatud või peitsitud.

Diivanilauaga NAM saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Kristina, Estonia

    Our table arrived nicely and takes pride of place in the living room. We are very satisfied, the proportions are right, a bit retro, but still modern. We have received more than we expected.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.