1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul WAV

Riiul WAV

399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Mine julgelt vooluga kaasa. Las nõiduslikud lained kutsuvad Sind endaga. Riiulis on heldesti ruumi mitmes mõõdus mõtetele ja vaadetele. Sinu kõige ilusamad asjad õõtsuvad paika nagu valatult.

Saab paigaldada nii püstisena kui ka laiemana, seinale või põrandale.

Valmistatud 12mm valge lamineeritud kasevineerist (filmivineer), servad naturaalsed. Seinale kinnitamiseks ja stabiilsuse hoidmiseks on riiulil 4 tagaseina.

Riiul nädalaga kätte!

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul WAV”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.