1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Serveerimislaud NOBLE

Serveerimislaud NOBLE

199.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Sa ei pea enam kunagi pead murdma millist kooki võtta või jätta. NOBLE serveerimislaud on siin, et tuua kõik küpsetatu stiilselt lauda.

Kasuta seda kas lisa-serveerimislauana kui sul on külalised või väikse abilauana kuhu panna oma kohvitass kui diivanil mõnuledes loed. Armsad rattad ja suurepärane funktsionaalsus teevad sellest sinu uue lemmikuima mööblieseme!

Valmistatud tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud. All vaiksed mööblirattad.

NOBLE serveerimislauast saab Sinu diivani lahutamatu kaaslane.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Serveerimislaud NOBLE”

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.