1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. TV-ALUS MAZE

TV-ALUS MAZE

399.00459.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

TV-alus MAZE on valmistatud vastupidavast kasevineerist. Sellel on pehmelt sulguvad uksed, et miski ei segaks Sinu õdusat õhtut kodus. Huvitavad diagonaalsed detailid annavad TV-alusele piisavalt iseloomu, et silma paista, kuid lihtsa kuju tõttu sobib see paljude erinevate interjööride ja sisekujundusstiilidega.

Nagu kõik RADISe TV-alused, on ka MAZE varustatud kappidega, kus on hea hoida magusaid suupisteid, raamatuid ja pulte silma alt ära, et toal oleks alati korras üldilme.

Kapi sisekõrgus on 33cm, sees kaks muudetava kõrgusega vaheriiulit.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad uksehinged.

 

 

Disainer

Vitold Heer

Vitold Heer sündis Karaganda Kasahstanis. Pärast kaunite kunstide õpinguid sõitis ta 1994. aastal Saksamaale ja pühendus Münsteris tootedisaini õpingutele. Sellest ajast peale on ta inspireerinud oma loominguliste ideedega ja toonud mööblimaailma sõõmu värsket õhku.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TV-ALUS MAZE”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.