1. Esileht
 2. /
 3. Aksessuaarid
 4. /
 5. Kiiktool GEE

Kiiktool GEE

499.00699.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kes ütles, et kiikumine on ainult lastele? Nüüd saad Sinagi piinlikkust tundmata õõtsuda teleri või kamina ees oma kodus. Keegi ei näe. Soovi korral ka jalatugi.

Valmistatud 36 mm-sest kasevineerist, õlivahatatud. Istumisosa on kvaliteetsest Nevotex Linoso kangast eri toonides, vedruiste.

Kiiktooli mugavust saad proovida Tallinnas 4roomi salongis ja Viru hotelli fuajees.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Naomi, Australia

  Yes, the chair arrived. We built it straight away and are blown away by its beauty and craftsmanship! My fiancé who doesn’t normally take much notice of design or beauty came to me and said “it’s absolutely beautiful!” That’s a huge compliment so yes we love it!! It’s stunning.

 2. Philippa, UK

  Thank You for the rocker GEE – Its a gorgeous design!

 3. Elisa, Switzerland

  Everything arrived on Monday and we are still building it. But I thought of writing to thank you, and thank Radis, for everything. The pieces are great and I would have never been able to access this collection without your constance and patience. You really were amazing, and this is making my daily living a dream now. I hope we can continue to work in the future.

 4. Rita, Germany

  The chair is just fantastic. Simple elegance. I like it very much.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.