1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut BOXY 2×2

Kummut BOXY 2×2

399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kummut BOXY ei sunni sind kunagi kompromissidele. Nagu hea salaagent või kameeleon sobitub ta iga keskkonnaga. Olgu sinu toa suurus või nurgake kuhu kapi paigutada soovid, milline tahes – BOXY mahub sinna ära.

Sulandudes vaevata igasse ruumi ja igat tüüpi sisekujundusega lisab BOXY kummut interjöörile karakterit olles samaaegselt nii praktiline kui ka esteetiline.

Riiulite sisekõrgus on 33cm, laius 68cm, seega sobilik ka kontorisse, et kaustasid mahutada. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, vaikseltsulguvad uksehinged. Push-uksehinged, mis avanevad ja sulguvad vajutusega. All 8 cm kõrgune sokkel, mis sobitub erinevate põrandaliistudega.

Kummutiga BOXY saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut BOXY 2×2”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.