1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. TV-alus BOXY

TV-alus BOXY

399.00459.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kui telekat vaadates pilk uitama läheb, tahad ju ikka et ta millelgi ilusal peatuks?

BOXY TV alus on just selline pilgupüüdja. Kõigest liigsest puhas esteetika ja 60ndatest inspiratsiooni saanud peened metalljalad teevad sellest kohese klassiku.

Suure faasiga uksed peidavad endast panipaiku kuhu saad asjad silma alt ära panna. Olgu selleks raamatud või siis su salajane telekavaatamiseks mõeldud snäkivaru. TV-aluse sees on 2 muudetava kõrgusega vaheriiulit.

Valmistatud õlivahatatud kasevineerist, ka tammespooniga ja valge Koskisen CPL-iga vineeril. Uste servad suure faasiga. Vaikseltsulguvad uksehinged. Push-uksehinged, mis avanevad ja sulguvad vajutusega. All 8 cm kõrgune sokkel, mis sobitub erinevate põrandaliistudega. Või soovi korral ka seinapealne variant – tugeva tagaseina kaudu saad kruvidega seinale kinnitada.

TV-alusega BOXY saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TV-alus BOXY”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.