1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. TV-alus MAN

TV-alus MAN

399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Külgedel on uksed – peida kappi maiustusi ja ristsõnu. Keskele pane tehnika või ajalehed, sahtlisse ristsõnad. Sahista susse ja tunne end teleri ees kui kuningas.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, karkassi tooni saate valida. Uksed-sahtel valgest Koskisen CPList vineeril. Vaikseltsulguvad uksehinged ja sahtlisiinid. Sahtli sisemine laius 60 cm, sügavus 40 cm, kõrgus 12 cm.

Seeria MAN on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2016 nominent.

TV-alusega MAN saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TV-alus MAN”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.