1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut LOXI 2×2

Kummut LOXI 2×2

399.00459.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

LOXI kummutil on vahva lisaelement mis teeb ta teistest kummutitest pisut erilisemaks. Joondatud sisselõige ustel loob olenevalt värvilahendusest, kas huvitava geomeetrilise mängu või kontrastse visuaali. Uste taga on aga piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks. LOXI on lõbus kummut, mille abil on lihtne igasse ruumi pisut värvi lisada.

LOXI kummut on saadaval  järgmistes suurusvariatsioonides:  2×2, 2×4, 4×2 ja 4×4.

Riiulite sisekõrgus on 33cm, seega sobilik ka kontorisse, et kaustasid mahutada. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, vaikseltsulguvad uksehinged. Vaikselt sulguvad uksehinged. All 8 cm kõrgune sokkel, mis sobitub erinevate põrandaliistudega.

Kummutiga LOXI saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110.

Disainer

Lilija Õunmann

Mööblidisaini puhul on elementaarne, et mööbliese on funktsionaalne ja kauakestev, kuid lisaks sellele võiks see olla ka ilus ning midagi erilist, mis tekitaks inimestes natuke elevust ja pakuks positiivseid emotsioone. Just sellistlaadi esemeid soovingi inimestele luua, mis tekitaksid head enesetunnet.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut LOXI 2×2”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.