1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut NOBLE 4 uksega

Kummut NOBLE 4 uksega

499.00859.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

NOBLE kummutid on nagu head taustalauljad – tagasihoidlikud ja mitte üleliia esiletükkivad, kuid nende puudumisel ei ole üldmulje sama. Nad on justkui vaikne jõud igas elutoas, kontoris või esikus. Pakkudes suurepärast võimalust oma asju hoiustada, ei ole nad samas kogukad ja ei võta enda alla liialt väärtuslikku põrandaruumi. Ükskõik, kas eelistad nelja uksega või kahe ukse ja kahe sahtliga kummutit, võid kindel olla, et NOBLE aitab sul oma asju kenasti hoiustada ja näeb stiilne välja.

Nagu teised Noble sarja tooted on see tehtud tammespooniga kasevineerist ning on muidugi Blumi vaikselt sulguvate uksehingedega.

Uste taga on kahe ukse laiused muudetava kõrgusega vaheriiulid, kokku 4 tükki. All tugevad metallist mustad jalad kõrgusega 17 cm. Noble kummuti juures ei ole tõesti ainsamatki asja, mis ei võiks meeldida!

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

Kummutiga NOBLE saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut NOBLE 4 uksega”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.