1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. Lükandustega TV-alus NOBLE

Lükandustega TV-alus NOBLE

399.00699.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Noble seeria TV-laud paneb Sind super ägedaid 70ndaid igatsema. Kerge konstruktsioon peente jalgadega ja lükanduksed – kõik see püüab pilku ja teeb telekale endale keskendumise keeruliseks!

TV-alus on valmistatud kõrgekvaliteedilisest tammespooniga või kasevineerist, lükanduksed liiguvad Häfele rullikutel. Mustad pulbervävitud metalljalad kõrgusega 17 cm või seinapealsete kinnitustega.

Kõigis kolmes vahes on muudetava kõrgusega vaheriiulid, laiusega 47 cm (2m laiusel versioonil 64 cm), sügavusega 36 cm. Sisemine kõrgus 32 cm.

TV-alus NOBLE on Eesti Disainiauhinna Bruno 2022 nominent ja pääses II vooru.

TV-alusega NOBLE saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Tuomas, Finland

    Thanks, the TV-stand arrived today and is great!

  2. Laura, Estonia

    The TV cabinet fits perfectly, the sockets are hidden and everything is exactly as we wanted. Many – many thanks to you!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.