1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. Lükandustega TV-alus NOBLE

Lükandustega TV-alus NOBLE

499.00 649.00 
Puhasta

Noble seeria TV-laud paneb Sind super ägedaid 70ndaid igatsema. Kerge konstruktsioon peente jalgadega, lükanduksed ja õhuavad ustel – kõik see püüab pilku ja teeb telekale endale keskendumise keeruliseks!

TV-alus on valmistatud kõrgekvaliteedilisest tammespooniga kasevineerist, kõik nurgad on kokku pandud 45-kraadi all eerung-põhimõttel. Uksed on kaetud Forbo linoleumi või Koskisen CPLiga, liiguvad Häfele rullikutel. Antrasiitvärvi metalljalad kõrgusega 20 cm.

Kõigis kolmes vahes on muudetava kõrgusega vaheriiulid, laiusega 46 cm (2m laiusel versioonil 63 cm), sügavusega 34 cm. TV-alus on juba kokku pandud, kodus on vaja vaid metalljalad alla kruvida.

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

TV-alusega NOBLE saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas Pärnu mnt 110.

Laius: 145-200 cm
Sügavus: 40 cm
Kõrgus: 53 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Tuomas, Finland

    Thanks, the TV-stand arrived today and is great!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü