1. Esileht
 2. /
 3. Kummutid
 4. /
 5. Kummut PIX 4X5

Kummut PIX 4X5

799.00899.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Ruumikas ja tugev tegelane, kes sobib asju mahutama nii elutuppa, lastetuppa kui kontorisse. PIX kummutiga lood korda.

Riiulite sisekõrgus on 33cm, siselaius 68cm, seega sobilik ka kontorisse, et kaustasid mahutada. Viiekorruselisel kummutil on 16 ust ja lisaks kaks avatud riiulit.

Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad uksehinged. All 8cm kõrgune sokkel, mis sobitub hästi kõigi põrandaliistudega.

Kummutiga PIX saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Diana, Germany

  Your Sideboard is fantastic.

 2. Sami, Finland

  Thank you very much for your work and service! I received the well-packaged furniture yesterday. I wish you success and a beautiful summer! It’s hot!

 3. Peter, Germany

  It all arrived today and everything is looking great. Thank you and the entire team at Radis, excellent customer support.

 4. Rober, UK

  Thanks again for all your help with this order Mauri, much appreciated. Great service, great product.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.