1. Esileht
 2. /
 3. Kummutid
 4. /
 5. Kummut PIX 4X4

Kummut PIX 4X4

699.00799.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Ruumikas ja tugev tegelane, kes sobib asju mahutama nii elutuppa, lastetuppa kui kontorisse. PIX kummutiga lood korda.

Riiulite sisekõrgus on 33cm, siselaius 68cm, seega sobilik ka kontorisse, et kaustasid mahutada. Neljakorruselisel kummutil on 14 ust ja lisaks avatud riiul. Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga,  õlivahatatud. Vaikseltsulguvad uksehinged. All 8cm kõrgune sokkel, mis sobitub hästi kõigi põrandaliistudega.

Kummutiga saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Florence, Switzerland

  We received the furniture. Thanks a lot for that. It looks nice!

 2. Fabian, Germany

  The sideboard has arrived safely and is already assembled. We like it very much. Thanks a lot, also for the nice contact. Greetings from Germany!

 3. Daniela, Germany

  The Sideboard ist punctual, fast and easy, arrived at ours. I am thrilled and would like to thank you very much for your great work! The quality, the design, the functionality, are unique and special! Go on like that. I wish you and your co-workers only the best and many more successes with your company!!!!

 4. Eleonora, Italy

  We have bought a Pix 4×4 sideboard from them about 5 years ago, moved to another house a year ago so we dismantled it and reassembled it. It is still in perfect shape. The wood is finely finished, it hasn’t lost its original colours, it’s sturdy, doors open and close smoothly and are symmetrical. The materials and the design are just great, way better than lots of Italian furniture we bought thinking they’re going to be solid and well made. We are now considering buying another piece from them because we are super happy and satisfied.

 5. Sabine, Germany

  Hello, Many thanks that everything went so well.

 6. Peter, Germany

  It all arrived today and everything is looking great. Thank you and the entire team at Radis, excellent customer support.

 7. Elisa, Italy

  I am pleased to let you know that the PIX arrived yesterday: it is really beautiful! Thank you very much for everything.

 8. Robert, UK

  Thanks again for all your help with this order Mauri, much appreciated. Great service, great product.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.