1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul PIX M

Riiul PIX M

699.00 999.00 
Puhasta
Kappidega riiul, mis on stiilne kujunduselement ent samas mahutab palju. Mis läheb uste taha ja mis jääb nähtavale – see on juba sinu otsustada!

Igal riiulivahel on ka uksega kapid, millede avanemise suuna saad riiuli ruumijagajana kasutamise puhul iga kapi puhul ise määrata. Riiulivahe kõrgus on 35 cm, sinna mahuvad ilusti ka kõrgemad kaustad ja raamatud. Uksega kapi sisemine laius on 31,5 cm.

Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga, õlivahatatud. Vaikselt sulguvad uksehinged.

Riiuliga PIX saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110 ning Solarise keskuses Eesti Disaini poes.

Laius: 150 cm
Sügavus: 24-36 cm
Kõrgus: 226 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

Arvustused

  1. Cenk, Switzerland

    We have received the delivery and assembled the Shelf-Pix. It is fantastic and fit perfectly to its place. Many thanks for the great design and good quality. All the best from our family.

  2. Veli-Pekka, Finland

    The shipment arrived and looks good! Thank you very much!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü