1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut SoSixties 1 uksega

Kummut SoSixties 1 uksega

459.00499.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Lükanduksed on jälle moes! Haara nende uste tagant raamatuid või sokke! Sahtlitesse peida ehted ja puhkusepildid. Rõõmus kummut on kodu süda.

Retrostiilis mahukas kummut, kus kolm sahtlit ning avara lükandukse taga vaheriiuliga kapp.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud – karkass Light Oak tooni, ustel toonivariandid. Vaikseltsulguvad sahtlisiinid, lükanduks Häfele rullikutel. Muudetava kõrgusega vaheriiuli laius on 48 cm.

Kummutiga saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110 ning Telliskivis kaupluses Les Petites.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut SoSixties 1 uksega”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.