1. Esileht
 2. /
 3. Kummutid
 4. /
 5. Kummut SoSixties 2 uksega

Kummut SoSixties 2 uksega

559.00659.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Lükanduksed on jälle moes! Haara nende uste tagant raamatuid või sokke! Sahtlitesse peida ehted ja puhkusepildid. Rõõmus kummut on kodu süda.

Retrostiilis mahukas kummut, kus kolm sahtlit ning avarate lükanduste taga vaheriiuliga kapp.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud – karkass Light Oak tooni, ustel toonivariandid. Vaikseltsulguvad sahtlisiinid, lükanduksed Häfele rullikutel. Muudetava kõrgusega vaheriiuli laius on 96 cm.

Kummutiga saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Elisa, Switzerland

  Everything arrived on Monday and we are still building it. But I thought of writing to thank you, and thank Radis, for everything. The pieces are great and I would have never been able to access this collection without your constance and patience. You really were amazing, and this is making my daily living a dream now. I hope we can continue to work in the future.

 2. François, France

  Just a short message to indicate that I Well received the product last week. The sideboard has been install yesterday. Very nice product. Very good quality. I am very satisfied! So Thank you for your nice job!

 3. Tina, Germany

  Sideboard arrived today. Looks great.

 4. Robert, UK

  Thanks again for all your help with this order Mauri, much appreciated. Great service, great product.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.