1. Esileht
 2. /
 3. Voodid
 4. /
 5. NURGAVOODI

NURGAVOODI

559.00659.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Saksa mööblidisainer Michael Hilgersi nurgavoodi muudab nurga hubaseks tsooniks.

Omapärane asümmeetriline disain oma pesakujulise kujuga, isegi ilma traditsioonilise peatoeta, pakub võimalust voodis istuda ja lugeda. Samal ajal ei maga sa külmal seinal nagu tavalises voodis.

Naturaalsest kasevineerist valmistatud voodi on traditsioonilise mööblieseme värske, ruumisäästlik tõlgendus.

Kolmes nurgas on tugevad metalljalad voodi voolavuse tagamiseks. Saadaval kolmes madratsimõõdus ja õlivaha toonides. Voodipõhja kõrgus põrandalt 28 cm. Voodiserva kõrgus voodilippidelt 15 cm. Vineerist voodipõhjad on komplektis. Vooditel on keskel ka vineerist tugijalg.

Disainer

Michael Hilgers

Keskendumine olulisele, mis muudab elu vähem keerukaks.

“Mööbli puhul on esmatähtsad tooted, mida me tegelikult vajame ja armastame. Meid ümbritsev kraam ei tohiks olla naabritele mulje avaldamiseks – see peaks olema osa meist endist. Eriti ajal, kui väljas on karm, vajame kodu, mis meid kaitseks ja mugavana hoiaks. Elamisvajadus tähendab minimalistlikke, kuid ainulaadseid asju, mis muudavad meie kodud keerulistel aegadel lihtsaks. See aitab muuta meie elu vähem keerukaks.”

Arvustused

 1. Elisa, Switzerland

  Everything arrived on Monday and we are still building it. But I thought of writing to thank you, and thank Radis, for everything. The pieces are great and I would have never been able to access this collection without your constance and patience. You really were amazing, and this is making my daily living a dream now. I hope we can continue to work in the future.

 2. Irina, Estonia

  The bed assembly was easy and the bed looks really great!

 3. Dominik, Germany

  The order was made and delivered on time. Assembly instructions are very clear. The details are very strong and high quality. We bought a shelves Shelf PIX M and a bed CORNERBED and now enjoy the convenience and great modern design.The best Estonian furniture design!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.