1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Pööratav laud kummutiga FOLDY

Pööratav laud kummutiga FOLDY

599.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

FOLDY on kummuti-töölaua hübriid, mis hoiab fookuses kõige olulisema – Sinu vajadused. Lauaplaadi saab kummuti peal pöörata kõige sobivamasse asendisse, vastavalt ruumi mõõtudele, kus töötad. Kui sa parasjagu töölauda ei vaja, võid lauaplaadi kummuti peale kokku lükata, et see ei võtaks ruumi. Kummutil endal on kaks lükandust ja nende taga vahesein, kummalgi pool muudetava kõrgusega vaheriiul, jättes piisavalt ruumi kõigi kontoritarvete ja kaustade hoidmiseks. FOLDY on uudne ja nutikas lahendus kodus töötamise ajastul.

Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga või helehalli Forescoloriga (läbivärvitud puitkiudplaat), õlivahatatud. Lükanduksed Häfele rullikutel. Pöörataval laual Häfele peidetud rattad. Sisemiste vaheriiulite laius on 57 cm. Pööratava lauaplaadi suurus on 42×90 cm.

Pööratava laud-kummutiga FOLDY saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pööratav laud kummutiga FOLDY”

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.