1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud VISTA

Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud VISTA

599.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Vista reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud hoiab Su kodu või kontori puhtana. Lisaks hoiab see ka Sinu selja tervena – keset tööpäeva saad istumise vahetada ühe nupuvajutusega töölaua taga seismise vastu. Kuna elektriliselt reguleeritavate jalgadega kirjutuslaud võimaldab töötamist nii istudes kui seistes, vähendad lihaspingeid seljas.

Laua sobiva kõrguse saad valida lausa sentimeetri täpsusega ning salvestada need laua mällu. Eriti mugav on see kui lauda kasutab mitu inimest, niiviisi saab kuni kolm inimestoma lemmikkõrguse salvestada ning laua taha asudes ühe nupulevahutusega selle õigeks sättida. Tänu kahele mootorile on reguleeritavad jalad väga sujuvad ja vaiksed kui muudad laua  kõrgust. Lauaplaadi kõrgusevahemik on 71-120 cm.

Vista kirjutuslaual on mahukas sahtel kõigi sinu dokumentide jaoks. Arvuti, lambi ja teiste seadmete juhtmed saad suunata selleks mõeldud lauaplate klapi alla, kuhu saad peita ka laadijad ja pikendusjuhtme. Laua puhas vorm ja kohanduvus teevad sellest kõigi kodukontorite kuninga.

Lauaplateks siidjasmatt eriti tugev kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril või tammespoon vineeril. Kvaliteetsed 2 mootoriga reguleeritavad metalljalad on saadaval kahes toonis. Mahuka lauasahtli sisemine laius on 57 cm, sügavus 34 cm, kõrgus 8 cm. Sahtlil on vaikseltsulguvad siinid. Juhtmeklapi all on mahukas aluskast juhtmete peitmiseks laiusega 63 cm, kõrgusega 8 cm ja sügavusega 24 cm.

Kirjutuslauaga VISTA saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud VISTA”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.