1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul LIFT L

Riiul LIFT L

899.001199.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

See pilt on igas kodus eriline, see pilt kõneleb meist, meie huvidest, meie kaootilisusest ning süstemaatilisusest. Riiul LIFT ühendab endas korra ja kaose, mõlemad on harmoonilises tasakaalus võrdselt kaunid.

Riiul LIFT kasvab koos meiega. Kui mõnikord oleme sunnitud oma asjade paigutamisel arvestama mööbliga, siis antud juhul toimub asi vastupidi. Muudetava kõrgusega riiulid sobivad nii suurtele kui ka väikestele raamatutele. Soovi korral saab riiulit lihtsalt laiemaks muuta, lisades vertikaalseid seinu. Ühest kohast teise kolides näitavad tugevad vineerist detailid oma vastupidavust. Mugavama transpordi huvides on kõige pikemad detailid kõigest 1,15 meetrit pikad.

Tänu õhulisele konstruktsioonile langevad päikesekiired läbi riiuli, tekitades valguse mängu heledatel pindadel. Riiul LIFT sobib nii moodsasse kui ka ajaloolisesse interjööri. Mõne üksiku raamatuga mõjub see mööbliese kauni arhitektuurse struktuurina. Tihedalt raamatutega täidetuna jääb aga tagasihoidlikult märkamatuks. Riiuli LIFT peamised märksõnad on paindlikkus ja individuaalsete soovidega arvestamine.

Uudisena saab riiulit LIFT kasutada ka kodukontorina, selleks on soovi korral vaheriiuli asemel kaasas 45 cm sügav ja 69 cm lai lauaplate, mille asukohta saad ise valida. Olgu selleks siis istumisasend kõrgusega 73 cm või püsti seismise asend 90 – 110 cm.

Valmistatud 12mm valgest filmivineerist, 16mm tammespooniga õlivahatatud vineerist või 12mm Forescolorist/Valchromatist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Laiem vaheriiul on 49 cm lai (neid on komplektis 24 tk) , kitsam 18 cm lai (neid on ka 24 tk). Riiuli stabiilsuse tagavad tagapõõnad, mis jäävad põrandast mõõdetuna vahemikku 9-19 cm, 96-106 cm, 124-134 cm ja 211-221 cm.

LIFT riiul võitis Special Mention auhinna Saksa Disainiauhindadel 2019!

Riiuliga LIFT saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas Pärnu mnt 110 ja Solarise keskuses Eesti Disaini Majas, samuti Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis Lai tn 7.

Riiul nädalaga kätte!

Disainer

Veiko Liis

Disain on iga inimese isiklik (ostu) otsus määramaks teda ümbritseva keskkonna kvaliteet.

“Iga inimene on disainer. Mööbli valikuga kujundab iga inimene lõpuks oma ümbruse. Stiili valimine peaks põhinema sisetundel ning mööbli kujundusel ja välimusel peaks olema sügavam sümboolne tähendus kui lihtsalt asjaks olemine. Mööbel mängib meie kodudes olulist rolli. Meie kodu peaks olema just see õige ja inspireeriv keskkond, et meie igapäevane elu saaks mängida.”

RADIS DESIGNER VEIKO LIIS

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul LIFT L”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.