1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Sahtel-kummut HUH

Sahtel-kummut HUH

459.00499.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Sa ei laseks ju ükskõik keda oma magamistuppa? Samamoodi ei peaks sa oma kõige armastatumas ruumis leppima ükskõik millise mööbliga.

HUH sahtel-kummut on ideaalne mööbliese mitmete erinevate sisekujundusstiiliga magamistubadesse. Peened metalljalad muudavad selle alt koristamise lihtsaks ning kolm ruumikat sahtlit mahutavad kõike alates sokkidest ja aluspesust kuni suuremate riideesemeteni.

HUH 4 mahuka sahtliga kummuti abil on su magamistuba kaunis ja korras. Selle stiilne disain aga muudab interjööri ajatuks, samas kaasaaegseks.

Valmistatud õlivahatatud kasevineerist, ka tammespooniga ja Koskisen CPLiga vineeril. Vaikseltsulguvad peidetud sahtlisiinid. All 8cm kõrgune sokkel, mis sobitub hästi kõigi põrandaliistudega.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Emmanuel, Netherlands

    The furniture has arrived in mint condition, I am very happy. Thank you very much, also for the clock!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.