1. Esileht
 2. /
 3. Riidekapid
 4. /
 5. Riidekapp HUH 2 uksega

Riidekapp HUH 2 uksega

699.00

Lihtne kokkupanek

 

 

Telli tooninäidis

See kapp loob Sinu garderoobi korra, ampsates oma kõhtu nii kleidid, pintsakud kui mantlid. Sahtlitesse mahuvad pesu, sokid ja lipsud.

Ühe ukse taga on 41cm pikkune riidepuustange ja ülariiul, teise ukse taga 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit ja all 2 mahukat sahtlit.

Jalgadel riidekapp on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged ja peidetud sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineeril, mis peab hästi vastu võimalikule paindumisele, lisaks on uste sees ka Häfele metallvardad. Valida saad kahe käepideme disaini vahel.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Riidekapiga HUH saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Francesco, Italy

  Last week I received and assembled the wardrobes. I am fully satisfied. I really like the design, the material, the finishing of the structure and of the doors, and the care with which were made. Put side-by-side the two wardrobes look very cool.

 2. Frederic, Germany

  Our wardrobe arrived yesterday and we are more than happy with the design and the quality you provided. Great job!

 3. Juha, Portugal

  I praised your good quality products and good, prompt service.

 4. Lino, Germany

  We received the wardrobe and It`s fantastic.

 5. Tina, Germany

  Thanks for asking, everything went well. We got the wardrobes and have already assembled them. They fit wonderfully. Have a nice time and best regards 🙂

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.