1. Esileht
  2. /
  3. Riidekapid
  4. /
  5. Riidekapp HUH 2 uksega

Riidekapp HUH 2 uksega

699.00 

 

 

See kapp loob Sinu garderoobi korra, ampsates oma kõhtu nii kleidid, pintsakud kui mantlid. Sahtlitesse mahuvad pesu, sokid ja lipsud.

Ühe ukse taga on 41cm pikkune riidepuustange ja ülariiul, teise ukse taga 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit ja all 2 sahtlit.

Jalgadel riidekapp on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud – karkass Light Oak tooni, sahtlid Pebble Grey õlivahaga. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged ja sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineeril, mis peab hästi vastu võimalikule paindumisele, lisaks on uste sees ka Häfele metallvardad.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

 

Laius: 90 cm
Sügavus: 60 cm
Kõrgus: 170 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Francesco, Italy

    Last week I received and assembled the wardrobes. I am fully satisfied. I really like the design, the material, the finishing of the structure and of the doors, and the care with which were made. Put side-by-side the two wardrobes look very cool.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü