1. Esileht
  2. /
  3. Riidekapid
  4. /
  5. Riidekapp HUH 3 uksega

Riidekapp HUH 3 uksega

999.00 

See kapp loob Sinu garderoobi korra, ampsates oma kõhtu nii kleidid, pintsakud kui mantlid. Sahtlitesse mahuvad pesu, sokid ja lipsud.

Kahe ukse taga on 86 cm laiune riidepuustange ja riiul, kolmanda ukse taga 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit ja all 2 sahtlit.

Jalgadel riidekapp HUH on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud – karkass Light Oak tooni, sahtlid Pebble Grey õlivahaga. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged ja sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineeril, mis peab hästi vastu võimalikule paindumisele, lisaks on uste sees Häfele metallvardad.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Laius: 135 cm
Sügavus: 60 cm
Kõrgus: 170 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Elina, Finland

    We finally got both cabinets upright, it wasn’t quite easy yes, but they are great.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü