1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut HUH

Kummut HUH

499.00559.00

Lihtne kokkupanek

 

 

 

Telli tooninäidis

See on üks tugev tükk! Pane asjad silma alt ära. Külgedel olevad kapid ning keskel asetsevad sahtlid mahutavad üllatavalt palju.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud. Uksed Koskisen CPL vineeril.  Saadaval 3 või 4 sahtliga. Kummuti sees uste taga muudetava kõrgusega vaheriiulid laiusega 45 cm.

Retrostiilis kummutiga saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110 ja Tartu Loomemajaduskeskuse disainipoes Kalevi 13.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

 

 

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Florence, Switzerland

    We received the furniture. Thanks a lot for that. It looks nice!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.