1. Esileht
 2. /
 3. Riidekapid
 4. /
 5. Riidekapp HUH 3 uksega lisakorrusega

Riidekapp HUH 3 uksega lisakorrusega

1299.001499.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

See kapp loob Sinu garderoobi korra, ampsates oma kõhtu nii kleidid, pintsakud kui mantlid. Sahtlitesse mahuvad pesu, sokid ja lipsud.

Kahe ukse taga on 86 cm laiune riidepuustange ja riiul, teise ukse taga 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit ja all 2 mahukat sahtlit. Lisakorrusel uste taga muudetava kõrgusega vaheriiulid.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud või üleni valge CPL. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged ja peidetud sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineeril, mis peab hästi vastu võimalikule paindumisele, lisaks on uste sees Häfele metallvardad. Valida saad kahe käepideme disaini vahel. All 8cm kõrgune sokkel, mis sobitub hästi kõigi põrandaliistudega.

Nüüd on nüüd võimalik riidekapile lisada ka 24 cm sügavune riiul.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Riidekapiga HUH saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Frederic, Germany

  Our wardrobe arrived yesterday and we are more than happy with the design and the quality you provided. Great job!

 2. Lino, Germany

  We received the wardrobe and It`s fantastic.

 3. Tina, Germany

  Thanks for asking, everything went well. We got the wardrobes and have already assembled them. They fit wonderfully. Have a nice time and best regards 🙂

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.