1. Esileht
 2. /
 3. Voodid
 4. /
 5. Voodi HUH

Voodi HUH

499.00999.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Soetades selle vastupidava voodi, sõlmid suhte pikkadeks aastateks. Vähkre koos laste või abikaasaga – HUH peab vastu. Voodit on lihtne kokku panna, kinnitub tugevale raamile. Peats on paraja kalde all, et oleks mugav voodis lugeda.

Voodi laius on 7 cm rohkem madratsi laiusest, pikkus 209 cm, voodipõhja kõrgus põrandalt 25 cm, peatsijala kõrgus 90 cm. Sobilik madratsikõrgus on kuni 25 cm. Kui on kõrgem madrats, andke palun teada.

Voodile saab kohe lisada ka öölauakesed, kuhu on hea asetada raamat või muu vajalik. Öölaua pikkus on 36 cm, kõrgus maast 40 cm, riiulite vahekõrgus 15 cm, sügavus 23-36 cm.

Valmistatud kasevineerist või tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud. Vineerist voodipõhjad on komplektis. Laiematel vooditel on ka keskel tugijalg.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Voodiga HUH saad soovi korral tutvuda meie laos.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

 1. Uku, Estonia

  The bed has been received and assembled. We are very satisfied.

 2. Juha, Portugal

  I praised your good quality products and good, prompt service.

 3. Emilia, Finland

  The bed arrived, thank you! Nice and sturdy.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.