1. Esileht
  2. /
  3. Aksessuaarid
  4. /
  5. Öökapp HUH

Öökapp HUH

199.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Poed linade vahele, kaasas kuum teetass või üles keeramist vajav äratuskell – öökapp HUH on Sinu kõrval. Lemmikraamat tukub sahtlis.

Lisaks kahele riiulile on öökapil ka mahukas sahtel. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud . Öökapp on juba kokku pandud.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Evelin, Estonia

    We received bedside tables, beautiful as your products always.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.