1. Esileht
  2. /
  3. Voodid
  4. /
  5. Sahtlikastidega voodi DREAMY

Sahtlikastidega voodi DREAMY

599.00899.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kõige imelisemad, meeldejäävamad ja värvikamad unenäod jõuavad sinuni DREAMY voodis. Tugev ja kindel voodiraam sinu pehmeima madratsi jaoks. Dreamy on ehteks igale magamistoale.  

Voodi Dreamy laius on valitud madratsi laius + 4 cm. Voodiserva kõrgus maast on 40 cm, madratsipõhja kõrgus maast 25 cm.

Valmistatud tugevast 18mm Koskisen lamineeritud kasevineerist, soovi korral küljed naturaalse vineeriga, õlivahatatud Light Oak õlivahaga, või siis üleni tammespooniga. Voodi all kolm sahtlikasti tugevatel ratastel, sisemise sügavusega 70 cm, kõrgusega 17 cm ja laiusega 60 cm.  Voodikaste saab kasutada mõlemal pool voodit. Sisaldab ka vineerist voodipõhjasid. Voodi põhjade vahel on kaks tugevat põõna, mis hoiavad voodiküljed kindlana ning ka alumised sahtlid ühel joonel.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Toomas, Estonia

    I am very happy with the bed. Exactly as I wanted.

  2. Michael, Germany

    The furniture arrived save and fast. We are very happy with the look and quality.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.